اریکه گستران فرآیند
حوزه فعالیت: نفت و گاز
https://agf-co.com 6 تا 15 نفر

اطلاعات شرکتآگهی‌های فعال 0

اریکه گستران فرآیند


اطلاعات کلی شرکت:

حوزه فعالیت: نفت و گاز
موقعیت مکانی: تهران - تهران
اندازه شرکت: 6 تا 15 نفر
وبسایت: https://agf-co.com

درباره شرکت:

اریکه گستران فرآیند (مسئولیت محدود) یک شرکت مهندسی است که فعالیت خود در زمینه اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق را از سال ۱۳۸۶ آغاز کرده و از آن زمان مفتخر است که در زمینه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازی پروژه های اتوماسیون و ابزار دقیق شما را یاری رساند.
زمینه فعالیت شرکت اریکه گستران فرآیند، کنترل سیستم های صنعتی در جهت تأمین اتوماسیون و ابزار دقیق به همراه نظارت مهندسی نوین بر اساس تکنولوژی روز دنیا می باشد.
این شرکت با سابقه مهندسی ممتاز و تأمین تجهیزات مرتبط با قیمت مناسب در سطح داخلی و بین المللی فعالیت می کند. این شرکت با بهره جویی از مهندسین و متخصصین با سابقه خود، از مراحل اولیه تا انتهای پروژه مشتریان خود را همراهی می نماید.
لازم است در اینجا خاطر نشان گردد که هدف شرکت اریکه، گردآوری بهترین روشهای مهندسی و تأمین کالا در زمینه اندازه گیری با دقت بسیار بالا، اتوماسیون صنعتی، کنترل و ارائه اطلاعات دقیق می باشد.
این شرکت، تکنولوژی اتوماسیون به روز، سیستم های اندازه گیری دقیق، ماشین های صنعتی با اطلاعات فنی شاخص تر، گارانتی طولانی تر، صرفه جویی در زمان و هزینه را برای مشتریان خود به همراه دارد.


موقعیت مکانیتهران - تهران

میدان فاطم- خیابان گمنام خیابان جهان مهر پلاک 14 واحد 4


استخدام‌های فعال اریکه گستران فرآیند