گروه صنعتی روبوفا
حوزه فعالیت: تولید و صنایع
http://robofa.ir 6 تا 15 نفر

اطلاعات شرکتآگهی‌های فعال 0

گروه صنعتی روبوفا


اطلاعات کلی شرکت:

حوزه فعالیت: تولید و صنایع
موقعیت مکانی: تهران - تهران
اندازه شرکت: 6 تا 15 نفر
وبسایت: http://robofa.ir

درباره شرکت:

شرکت پیشبرد صنعت شریف در سال 1388 فعالیت خود را تحت نام تجاری روبوفا آغاز کرد. در سال 1393 با ثبت رسمی برند، رباتیک روبوفا رنگ جدیدی به فعالیتهای خود داد.


شرکت پیشبرد صنعت شریف با شماره 3023 به عنوان یک شرکت سهامی خاص به ثبت رسیده است و همچنین علامت تجاری روبوفا تحت شماره 224837 در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت رسمی شد. روبوفا مجوز تاسیس کارخانه را نیز در سال 93 از وزارت صنعت معدن و تجارت اخذ نمود و اینک با تهیه ماشین آلات و تولید انبوه محصولات موفق به کسب پروانه بهره برداری وزارت صنعت معدن و تجارت شده است. این شرکت کلیه محصولات خود را طبق سرفصل های برنامه ریزی شده ی متد روبوفا تولید و پشتیبانی مینماید.

رباتیک روبوفا با اتکا به توان متخصصین خود که همگی دارای مقامهای بین المللی در مسابقات رباتیک می باشند، هم اکنون با طراحی و تولید چندین محصول آموزشی به عنوان یکی از بزرگترین شرکتها در زمینه رباتهای آموزشی به شمار می آید. کیفیت بی بدیل بسته های آموزشی رباتیک روبوفا باعث شد تا با اولین حضور در نمایشگاه بین المللی تشویق همگان را جلب کند و گام جدیدی در راستای اقتدار ملی برداشته باشد.

زیر ساخت مخابراتی قدرتمند رباتیک روبوفا موجب شد تا این شرکت چندین سایت پربازدید جهت تبلیغات نمایندگان راه اندازی کرده و شرکت را از نظر تجارت الکترونیک گسترده خودکفا نماید.

صنایع روبوفا مشتری را یک مصرف کننده محصولات نمیداند و همواره در تلاش است تا طبق نیازها و سلایق مشتریان خود، خدمات و محصولات تولید شده را بروز کرده و برای مشتریان خود یک برند باارزش باشد.

شعار صنایع روبوفا "از کودکی برای تکنولوژی فردا" می باشد و بنا بر همین اصل ، خود را موظف به پیشرو بودن در تکنولوژِی و همگام سازی تکنولوژی با آموزش دانسته و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نیست.


روبوفا خود را متعهد میبیند تا در مسئولیت های اجتماعی حضوری پر رنگ داشته باشد، برای همین منظور حمایت از کودکانی با استعدادی که توانایی مالی لازم برای خرید محصولات روبوفا را ندارند ، را تحت پوشش خدمات بورسیه ای خود قرار میدهد، همچنین محیط زیست سالم را به عنوان جز جدا نشدنی آینده دانسته و در تلاش است تا حد امکان از ایجاد آلودگی محیط زیستی جلوگیری نماید.


همواره به خود می بالیم که ایرانی هستیم و به ایرانیان عزیز خدمت میکنیم.


روابط عمومی رباتیک روبوفاموقعیت مکانیتهران - تهران

تهران-میدان انقلاب- تقاطع لبافی نژاد و کارگر جنوبی


استخدام‌های فعال گروه صنعتی روبوفا