استخدام پست بانک

آگهی کارفرما

استخدام پست بانک – فروردین 95

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید . بر این اساس داوطلبان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و نحوه ثبت نام به نشانی اینترنتی www.postbank.ir مراجعه کنند .

الف- شرایط عمومی

1- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

2- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )

تذکر1 : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

تذکر2 : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .

4- حداکثر سن متقاضیان:

1- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد 32 سال تمام(متولدین 62/11/01 به بعد)

2- دارندگان مدرک تحصیلی کارشناسی 30 سال تمام(متولدین 64/11/01 به بعد)

3- دارندگان مدرک تحصیلی فوق دیپلم 28 سال(متولدین 66/11/01 به بعد)

تبصره 1: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .

تبصره 2:سوابق کاری مرتبط و قابل قبول و ارائه در بخش ارزی به حداکثر سن داوطلب متقاضی شغل کارشناس ارزی اضافه می شود.

تبصره 3:افرادی که در واحد های اجرائی پست بانک به مدت سه سال همکاری داشته اند مدت سنوات مذکور مطابق با اسناد مثبته به سن داوطلب اضافه خواهد شد .

تبصره 4: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها( همسر، فرزندان ) در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.

5- عدم اعتیاد به مواد دخانیات و مخدر

6- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گردد و همچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ) .

7- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

8- بومی بودن :

داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

1-8 – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

2-8- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاغل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .

3-8- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.

4-8- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.)

5-8-مبنای برای تعیین بومی بودن استان و شهرستان ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد.

تبصره : بکارگیری و جذب افراد صرفاً بصورت افراد بومی شهر / شهرستان صورت پذیرفته و امکان جابجائی محل خدمت حداقل در یک دوره 10 ساله وجود نخواهد داشت .

ب – شرایط اختصاصی

1- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم ، لیسانس ، فوق لیسانس ) با حداقل معدل 14 از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تبصره 1 : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .2- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

 (* ) سلامت جسمانی و آمادگی بدنی برای شغل نگهبانی می بایست به تائید پزشکان معتمد بانک برسد .(**) متقاضیان شغل کارشناس ارزی می بایست تسلط کافی به زبان انگلیسی داشته باشند

ج-آزمون

1 –مواد آزمون1-1-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز)

1-2 – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی و کارشناس ارزی

2- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون

(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی ، کارشناس (ارزی ) ، کارشناس حقوقی و نگهبان در یک محل ثبت نام نمایند.))

1-کلیه متقاضیان واجد شرایط ایستی از روز یک شنبه 94/12/16 لغایت  جمعه 94/12/28 پا مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد 400*300 و حداکثر 420*320 پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .

2-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام الکترونیکی تا روز برگزاری آزمون متعاقباً ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

3- داوطلبین می بایستی مبلغ 450.000 ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.

4- زمان دریافت کارت ورود  به آزمون

 کارت شرکت در آزمون از روز 95/01/16 لغایت 95/01/19 برای مشاهده و پرینت بر روی پایگاه اطلاع رسانی سایت پست بانک به اطلاع داوطلبان خواهد رسید . روز و ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و هنگام پرینت کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

تبصره: همراه داشتن کارت ورود به جلسه آزمون به همراه مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) در روز برگزاری آزمون الزامی است .

تذکرات مهم:

1- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات نادرست به بانک ارائه نموده است ، متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .

2- مصاحبه عمومی و تخصصی به میزان 4 برابر ظرفیت مورد نیاز انجام خواهد شد و کسب حداقل نمره 70 (از نمره 100) برای قبولی نهائی الزامی است و در صورت عدم کسب حد نصاب امتیاز توسط 4 نفر شرکت کننده از نفرات بعدی مصاحبه بعمل خواهد آمد .

3- امتیاز 60 برای مصاحبه تخصصی و 40 برای مصاحبه عمومی لحاظ گردیده است .

4-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .

5- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

6- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .

7- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .

8- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .

9- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه ،حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

10- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .

11-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

12- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی .


استخدام پست بانک – آذر 93

آگهی دعوت به همکاری

پست بانک ایران در نظر دارد به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی خود تعدادی داوطلب واجد شرایط را با مدارک تحصیلی فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس از طریق آزمون کتبی ، مصاحبه و گزینش به صورت قراردادی جذب نماید .

الف- شرایط عمومی

1- تابعیت ایران ومتعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

2- متدین به یکی از ادیان رسمی کشور

3- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی و یا معافیت دائم قانونی برای آقایان (کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد )

تذکر1 : تاریخ ترخیص از خدمت وظیفه و یا صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد .

تذکر2 : برای دارندگان کارت معافیت دائم پزشکی درصورت موفقیت در مراحل مربوطه ، تایید مراجع پزشکی مورد نظر بانک مبنی بر بلا مانع بودن همکاری الزامی است .

4- داشتن حداکثر سن متقاضیان 32 سال تمام برای مقطع فوق لیسانس (متولدین 1361/10/01 به بعد) و حداکثر سن متقاضیان 30 سال تمام برای مقطع لیسانس (متولدین 1363/10/01 به بعد( و حداکثر سن 28 سال تمام برای مقطع تحصیلی فوق دیپلم (متولدین 1365/10/01 به بعد(

تبصره 1: مدت خدمت سربازی به حداکثر سن داوطلب افزوده می شود .

تبصره 2: براساس قانون اصلاح حداکثر سن داوطلبان همکاری ، شرایط سن افراد متقاضی از خانواده های شهدا ، جانبازان ، آزادگان ،ومفقودالاثرها ( همسر، فرزندان ، برادر ، خواهر)در صورت ارائه گواهی معتبر از سوی مراجع ذیصلاح تا پنج سال افزایش می یابد.

5- عدم اعتیاد به مواد مخدر و دخانیات

6- عدم سوء پیشینه کیفری (نداشتن سابقه محکومیت قضایی که موجب محرومیت از حقوق اجتماعی گرددوهمچنین عدم اشتهار و محکومیت به فساد اخلاقی ( . 

7- داشتن تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی .

8- بومی بودن :

داوطلبان در صورتی که حداقل دارای یکی از ویژگی های زیر باشند بومی تلقی می شوند و می توانند درآزمون همکاری با بانک شرکت نمایند :

1-8 – شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری یکی باشد.

2-8- همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح (اعم از شاعل و یا بازنشسته ) که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد .

3-8- داوطلب حداقل چهار (4) سال از سنوات تحصیلی (ابتدائی ، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه) را به صورت متوالی یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری طی کرده باشد.

4-8- داوطلب یا پدر ، مادر و یا همسر وی ، حداقل چهار (4) سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای همکاری را داشته باشند .(پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است.(

5-8-مبنای استان و شهرستان برای تعیین بومی بودن ، تقسیمات کشوری در زمان ثبت نام می باشد. 

ب – شرایط اختصاصی

1- دارا بودن مدرک تحصیلی (فوق دیپلم و لیسانس و فوق لیسانس ) با حداقل معدل 14 از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی مورد تائید وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری

تبصره : تاریخ فراغت از تحصیل داوطلبان آزمون می بایست قبل از تاریخ برگزاری آزمون باشد . 2- مقاطع و رشته های تحصیلی مورد نیاز:

ج-آزمون

1-مواد آزمون1-1-عمومی (برای کلیه داوطلبان در شغلهای مورد نیاز) 

1-2 – تخصصی برای داوطلبان همکاری در شغل کارشناس حقوقی ، کاربر رایانه و متصدی امور بانکی ارزی

2- نحوه ثبت نام و دریافت کارت ورود ه جلسه آزمون

(( داوطلبان برای همکاری با بانک فقط می توانند در یکی از شغل های متصدی امور بانکی (ریالی) ، متصدی امور بانکی (ارزی ) ، کاربر رایانه و کارشناس حقوقی و در یک محل ثبت نام نمایند.))

1-کلیه متقاضیان بایستی با با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.postbank.ir پس از مطالعه دقیق شرایط و ظوابط همکاری نسبت به تکمیل فرم ثبت نام الکترونیکی و اسکن نمودن یک قطعه عکس جدید با فرمت jpgو ابعاد 400*300 و حداکثر 420*320 پیکسل در فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری و یادداشت آن اقدام نمایند .

2-کلیه متقاضیان می بایست پس از ثبت نام اکترونیکی تا روز برگزاری آزمون ضمن مراجعه به سایت فوق الذکر نسبت به چاپ کارت ورود به جلسه آزمون اقدام نمایند.

3- داوطلبین می بایستی مبلغ 300.000 ریال را از طریق درگاه اینترنتی به حساب پست بانک ایران واریز نمایند.

4- تاریخ ثبت نام از 1393/09/24 الی 1393/10/12 می باشد .

5- آزمون راس ساعت 9 صبح روز جمعه مورخ 1393/10/19 برگزار می گردد و محل برگزاری آزمون از طریق همین سایت به اطلاع داوطلبان خواهد رسید .

تبصره: همراه داشتن مدرک شناسائی عکس دار معتبر (کارت ملی/شناسنامه) و کارت ورود به جلسه آزمون در روز برگزاری آزمون الزامی است . 

– تذکرات مهم:

1- چنانچه در هر مرحله از بررسی های بانک مشخص شود متقاضی اطلاعات اشتباه به بانک ارائه نموده است متخلف محسوب شده و از جذب و اشتغال وی جلوگیری به عمل خواهد آمد .

2-در صورت پذیرفته شدن نهایی در مورد صحت کلیه مدارک ارسالی از مراجع ذیصلاح استعلام خواهد شد .

3- هزینه ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد.

4- ثبت نام و شرکت در آزمون و طی کلیه مراحل اعلام شده هیچگونه تعهد استخدامی با فرد ایجاد نمی نماید و بانک در بکارگیری نهایی افراد مختار است .

5- ثبت نام صرفاً از طریق سایت اینترنتی بانک صورت می پذیرد و داوطلب لازم است از هرگونه مراجعه حضوری به شعب و ستاد بانک یا ارسال درخواست خود از طریق پست خودداری نمایند .

6- نتایج آزمون از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.postbank.ir و پیام کوتاه اطلاع رسانی می شود .

7- از چهار برابر پذیرفته شدگان در آزمون کتبی مصاحبه حضوری و گزینش بعمل خواهد آمد و داوطلب پذیرفته شده پس از طی کلیه مراحل در واحدهای مشخص شده بانک بکار گرفته خواهد شد از این رو صرف قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه حقی را برای داوطلب ایجاد نخواهد کرد.

8- ارتقاء مدرک تحصیلی پس از قرارداد همکاری فی مابین با تشخیص بانک بوده ارائه مدرک بالاتر هیچ حقی را برای کارکنان ایجاد نخواهد کرد .

9-عدم اشتغال به تحصیل در دانشگاهها و موسسات آموزش عالی .

10- نداشتن تعهد انجام کار درسایر سازمانها ، موسسات دولتی و وابسته به دولت ویا نهادهای انقلابی . 

  اطلاعات تماس آگهی

 • آدرس سایت: www.postbank.ir

SendResume

درج رزومه

برای ثبت نام در کاریابی اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه عادی خود اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه ویژه (VIP) اینجا کلیک کنید. برای ارسال خودکار رزومه خود به شرکت ها اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق SMS اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق E-mail اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید در مورد این آگهی نظر دهید.
 1. مریم چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۶:۲۸

  سلام.من اها همدان26ساله.فوق دیپلم حسابداری دارم.ایا میتونم ثبت نام کنم.باتشکر

 2. میلاد چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۳:۵۶

  بانکها خوب راهی برای درامد زایی خودشون پیدا کردن یه اگهی میدن از دویست سیصد هزار نفر نفری 45000 تومن میگیرن اخر سرم کلا 7 نفر میخوان که 5 نفرشون با پارتی میرن تو

 3. آرش یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۹:۰۰

  سلام.شما که آگهی میزنید لطفا تعدادنیروهایی که لازم دارید روبنویسیدکه ما45000تومان هزینه نکنیم وبعدمعلوم بشه بین این همه متقاضی فقط تعدادمحدودی نیرو گرفتید وپول این جونای بیکارهم ازدستشون بره.خداروخوش نمیاد.
  من متقاضی ازاستان فارس هستم ممنون میشم بگیدبرای شهرداراب چه تعدادمتصدی اموربانکی یاسمتهای دیگرنیرونیازدارید.تشکر…

 4. کارجو پنج شنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۵ ، ۰۱:۴۷

  اگه شرط معدل حذف کنید خیلی بهتر میشود ما که معدلمان کمتره میتوانستیم آزمون شرکت کنیم

 5. نوید دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵ ، ۲۱:۵۲

  سلام.رشته علوم اجتماعی شامل نمیشه؟

 6. بهنام اسمعیل زاده شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۸:۵۰

  با سلام ایا با مدرک کارشناسی اقتصاد کشاورزی میتوان ثبت نام کرد؟؟

 7. شیوا اسدی سه شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۹۵ ، ۲۳:۰۹

  باسلام وخسته نباشید
  توکل به خداوند و اعتقاد به قوانین اسلام و قانون اساسی و انظباط و دقیق بودن در امور عامل موفقیت است.

 8. صادق محمدی 09157731488 پنج شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۵ ، ۲۰:۴۳

  تحصیل در رشته مدیریت صنعتی اوستان بجنورد بخش بجنورد

 9. محمد پنج شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ ، ۱۲:۴۵

  سلام.من جغرافیا وبرنامه ریزی شهری خوندم.لیسانسم.میتونم برای متصدی امور بانکی ثبت نام کنم؟

 10. ادم دوشنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ، ۲۲:۰۴

  رشته کامپیوتر فقط مردا!!
  زنا پ چی؟؟؟ !!!!
  لعنت به این کارتون

  • جواد از یزد شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۴ ، ۰۸:۵۸

   شما بروید به شغل شریف خانه داری مشغول بشوید!!!

   • سارا جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۳:۱۴

    متاسفم واسه طرز فکرتون

    • مهدی سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۵:۲۸

     جواد راست میگه سارا خانم.

     اوضا خیلی تو کشورمون رو براهه حالا شما زنام میخواید برید سرکار؟؟

     کی از شما انتظار داره اخه؟ چه مسئولیتی بدوشتونه؟؟

     جوونای ارزشمند این کشور روبروز دارن پیرترو افسرده تر میشن بخاطر بیکاری.

     • سلیم جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۹۵ ، ۱۱:۵۶

      یعنی خانم ها نمیتونن جوون ارزشمند باشن

    • من پنج شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۰۷:۲۶

     طرز فکر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
     بد دوره زمونه ای شده بخدا
     خب راس میگه دیگه پس کی از بچه مواظبت کنه؟؟؟؟؟
     کل زنا باید کار خونه رو انجام بدن.پیامبر هم اینو گفته

    • محمدی جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۲۲:۲۸

     حالا اینو راست میگع برید خانه داری کنید بچه ها رو مای بیبی کنید خخخخخخخ

     • لیلا چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۱۲:۱۹

      وقتی مردا همش دنبال خوش گذرونین و کار فقط بهونشونه معلومه که خانوما مجبور بشن برن سر کار

 11. میلادفریدبستی سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ، ۰۳:۰۱

  نگهبانی

 12. رامین خضری دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ، ۱۶:۳۱

  با سلام ببخشید فرزندان جانباز و خانواده شهید از شرط معدل در این ازمون معاف هستند

 13. سمیه جداری یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴ ، ۱۴:۱۷

  سلام خسته نباشید ما که سنمون از 30 سال گذشته نباید استخدام بشیم خدا وکیلی انصاف نیست این همه هزینه دانشگاه وفسفر مغز حالا بیکار بمونیم

توجه: اين آگهي منقضی شده و فاقد اعتبار مي باشد.

بستن پيام و مشاهده آگهي