استخدام بانک صادرات

آگهی کارفرما

استخدام بانک صادرات – اردیبهشت 95

دعوت به همکاری

بانک صادرات ایران به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود در استانهای سیستان و بلوچستان و بوشهر جهت تصدی شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار) از بین داوطلبان واجد شرایط مبادرت به جذب کارمند می نماید.

این بانک به منظور تامین نیروی انسانی مورد نیاز خود از طریق آزمون از بین دانش آموختگان رشته های تحصیلی مختلف در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد، برنامه جذب نیرو را در دستور کار قرار داد است. بر این اساس داوطلبان مرد می توانند از ساعت 10 صبح روز یکشنبه تاریخ 29 فروردین ماه تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 11 اردیبهشت ماه سالجاری با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی: www.bsi.ir ضمن مطالعه شرایط استخدامی نسبت به تکمیل فرم ثبت نام اقدام و در آزمون استخدامی که در روز جمعه 24 اردیبهشت ماه برگزار می گردد شرکت نمایند.

شایان ذکر است متقاضیان استخدام می توانند برای مطالعه متن کامل آگهی و کسب اطلاع از شرایط و ضوابط آزمون و مدارک مورد نیاز به وب سایت این بانک به نشانی فوق مراجعه نمایند.


استخدام بانک صادرات – اسفند 94

بانک صادرات ایران  با هدف تجهیز ساختار سازمانی و تکمیل کادر مورد نیاز خود  در بخش های خاص مبادرات به جذب و گزینش نیروی جدید می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعدادی از دانش آموختگان در سطوح ارشد و دکترای در رشته های مختلف برای بخش های  مشخص  شده  جهت همکاری در این بانک دعوت به همکاری می شوند که از روز دوشنبه ٢۴ اسفند ماه  جاری تا ١۴ فروردین سال آینده می توانند  به سایت اینترنتی بانک صادرات ایران مراجعه و اقدام به تکمیل فرم ثبت نام و دریافت کد رهگیری نمایند.
بر پایه این گزارش از خدمات پذیرفته شدگان وفق شرایط بانک در واحد های تحقیقات و برنامه ریزی،  بازاریابی و خدمات مشتریان و فناوری اطلاعات استفاده می شود.
افراد دعوت به کار شده در استان تهران اشتغال به کار خواهند داشت و تسلط به زبان انگلیسی در شمار یکی از ضوابط دعوت به همکاری قید شده است.
 متقاضیان برای آگاهی از مفاد و جزییات شرایط و ضوابط به سایت بانک صادرات ایران به نشانی اینترنتی: www.bsi.ir مراجعه نمایند.

شرایط دعوت به همکاری:

بسمه تعالی

آگهی دعوت به همکاری بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران در حوزه‌های «فناوری اطلاعات» ، «تحقیق و توسعه» و «بازاریابی» در استان تهران تعداد معدودی را با شرایط زیر از طریق مصاحبه علمی تخصصی دعوت به همکاری می‌نماید.

شرایط و ضوابط دعوت به همکاری:

1- تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی.

2- تدین به یکی از ادیان رسمی کشور.

3- تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک.

4- عدم اعتیاد به دخانیات، مواد مخدر و روان‌گردان.

5- نداشتن سوء پیشینه کیفری مؤثر.

6- دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم.

توجه: کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی‌باشد.

7- محل سکونت استان تهران

8- حداکثر سن 35 سال تمام (متولدین 1/12/1359)

9- دارا بودن مدرک تحصیلی فوق لیسانس و دکترا

10- معدل حداقل 17 تمام

نحوه ثبت‌نام:

1- متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت‌نام می‌بایست از ساعت 8 صبح دوشنبه مورخ 24/12/1394 به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و با دریافت کد رهگیری از تکمیل مراحل ثبت‌نام اطمینان حاصل نمایند.

2- مهلت ثبت‌نام تا ساعت 24 روز شنبه 14/01/1395 تعیین گردیده است.

سایر نکات:

1- افراد واجد شرایط بر اساس اولویت‌های بانک از طریق شماره تماس اعلامی، برای مصاحبه دعوت به عمل خواهد آمد.

2- تکمیل فرم دعوت به همکاری هیچ تعهدی برای بانک مبنی بر جذب ایجاد نمی‌نماید و دعوت از متقاضی پس از بررسی‌های لازم و در صورت نیاز بانک صورت می‌پذیرد.

3- روش ثبت‌نام صرفاً از طریق سایت و به صورت اینترنتی می‌باشد. لذا از متقاضیان درخواست می‌شود از مراجعه حضوری و ارسال مدارک ثبت‌نامی از طریق پست و … به بانک خودداری نمایند.

رشته‌های تحصیلی مورد نیاز و سایر شرایط:


استخدام بانک صادرات

جذب نیروی متخصص در بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران با هدف تجهیز ساختار سازمانی و تکمیل کادر مورد نیاز خود در بخش های خاص مبادرت به جذب و گزینش نیروی جدید می کند.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران تعدادی از دانش آموختگان در سطوح ارشد و دکترای در رشته های مختلف برای بخش های توسعه و تحقیق، امور فناوری اطلاعات و بازاریابی به استخدام این بانک در می آیند.
بر پایه این گزارش افرادی در واحد تحقیق و توسعه اداره کل تحقیقات و برنامه ریزی، واجد شرایط در رشته های مرتبط با بازاریابی و خدمات مشتریان و نیز نفراتی در رشته های مرتبط با بخش IT مستقر در واحد تحقیق و توسعه امور فناوری اطلاعات به کار گمارده می شوند.
افراد استخدام شده در استان تهران  اشتغال به کار خواهند داشت و تسلط به زبان انگلیسی در شمار یکی از ضوابط دعوت به همکاری قید شده است.
متقاضیان می توانند برای آگاهی از مفاد و جزئیات شرایط و ضوابط و نیز به منظور ثبت نام از روزیکشنبه  ١٣ دیماه لغایت ساعت ٢۴ روز جمعه ٢۵ دیماه سال جاری به سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و با دریافت کد رهگیری از تکمیل مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند.
شایان ذکر است این دعوت به همکاری از جانب بانک صادرات در حالی صورت می گیرد که در پاییز سال جاری نیز آزمونی برای استخدام شمار قابل توجهی از سوی این بانک با مشارکت چندین هزار نفر در سطح کشور برگزار شد.
 


استخدام بانک صادرات – مهر 94

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در تعدادی از استان ها به شرح جدول زیر برای تصدی در شغل بانکدار و بانکیار (تحویلدار ) ، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون علمی ، مصاحبه ، تحقیق ، معاینات پزشکی و  با انعقاد قرار داد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید

 

شرایط و ضوابط استخدامی :

۱تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسی

۲تدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک

۴عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و روان گردان

۵نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر

۶دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائم

توجه :کارت یا برگ معافیت موقت مورد پذیرش نمی باشد و تاریخ ترخیص خدمت وظیفه یا تاریخ صدور کارت معافیت دائم قانونی باید قبل از تاریخ  ۹۴/۰۸/۰۴ باشد.

۷بومی بودن ( صرفا شهر محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ؛ به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد )

۸حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ۲۷ سال تمام  ( متولدین ۶۷/۰۷/۰۱ به بعد ) و حداکثر سن برای متقاضیان با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد  ۲۹ سال تمام  ( متولدین ۶۵ /۰۷/۰۱ به بعد )

 

رشته و گرایش های تحصیلی قابل پذیرش :

مقطع کارشناسی :

حسابداری – حقوق – آمار – مهندسی صنایع -فن آوری اطلاعات (IT )– علوم کامپیوتر -کامپیوتر با گرایش های ( نرم افزار – سخت افزار )- اقتصاد و علوم اقتصادی با گرایش های ( بازرگانی – نظری – صنعتی –  پول و بانکداری ) – مدیریت با گرایش های ( مالی – بازرگانی – صنعتی – دولتی – بیمه – امور گمرکی – بانکداری (علوم بانکی ) – فن آوری اطلاعات IT  ) – ریاضی با گرایش های ( محض – کاربردی )

مقطع کارشناسی ارشد :

حسابداری با گرایش ( حسابداری و حسابرسی ) . مدیریت بارزرگانی با گرایش های ( بازاریابی ، مدیریت مالی ، مدیریت تحول ، بازاریابی بین الملل ، بازرگانی داخلی مدیریت یبمه ) . حقوق با گرایش های (خصوصی ، عمومی ، بین الملل ، اقتصادی ،مالی و اقتصادی ، تجاری اقتصادی بین المللی ، تجارت الکترونیکی )مدیریت دولتی با گرایش های ( مدیریت نیروی انسانی ، مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، مدیریت مالی دولتی ، تشکیلات و روش های ، مدیریت تحول ) ، مدیریت صنعتی با گرایش های ( تحقیق در عملیات ، تولید و مالی ) ، مدیریت MBA با گرایش های ( مدیریت مالی ، استراتژی اقتصاد مدیریت ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت تکنولوژی ،مدیریت توسعه سازمان و منابع انسانی ، سیستم های اطلاعاتی مدیریت ) مدیریت مالی ، مدیریت اجرایی ، مدیریت فن آوری اطلاعات ، MBA مدیریت بازرگانی و بازاریابی بین المللی با گرایش های ( بازرگانی بین الملل ، بازریابی ومالی ) ، مهندسی فناوری اطلاعات با گرایش های ( تجارت الکترونیکی ، طراحی و تولید نرم افزار و فناوری اطلاعات و مدیریت مدیریت سیستم های اطلاعاتی ، شبکه های کامپیوتری و سیستم های چند رسانه ای، امنیت اطلاعات ، معماری سازمانی ) اقتصاد با گرایش های ( علوم اقتصادی ، (منبع این آگهی سایت ایران استخدام دات آی آر میباشد) برنامه ریزی سیستم های اقتصادی ، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی ، اقتصاد انرژی ، اقتصاد و تجارت الکترونیک ، اقتصاد اسلامی و بانکداری اسلامی  ) ریاضی با گرایش های ( آنالیز ، ریاضیات مالی ) آمار با گرایش های (آمار ریاضی ، آمار بیمه ، آمار اجتماعی اقتصادی) ، علوم کامپیوتر  ، مهندس کامپیوتر با گرایش های (معماری سیستم های کامپیوتری ، معماری کامپیوتر ، مهندسی نرم افزار الگوریتم ها و محاسبات ) مهندسی صنایع با گرایش های (مدیریت سیستم و بهرهوری ، سیستم های اقتصادی و اجتماعی )

حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی در دانشگاه های دولتی ۱۴ تمام و برای دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی  ۱۵ تمام میباشد.

توجه : صرفا  مدارک تحصیلی موسسات آموزش عالی که مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری میباشد ملاک عمل قرار خواهد گرفت و تاریخ فراغت از تحصیل کلیه داوطلبان باید قبل از تاریخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۴ باشد .

 

ج –نحوه ثبت نام :

۱متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۹ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴/ ۰۷ / ۲۱ با مراجعه با سایت اینترنتی بانک به آدرس www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی نسبت به واریز وجه ثبت نام به مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ هزار ریال اقدام نموده و با دریافت کد رهگیری نهایی ازتکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند .

*با عنایت به این استراد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد ، خواهشمند است صرفا در صورت احراز شرایط مورد احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام به ثبت نام گردد.

۲مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز دوشنبه مورخ ۱۳۹۴/۰۸/۰۴  تعیین گردیده است ( به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام نمایند)

۳هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده ۳ *۴ ، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات ( در صورت وجود توضیح ) ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد دارای معدل ( مدرک تحصیلی دیپلم برای کسای که ملاک بومی بودن آنها محا اخذ دیپلم می باشد ) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد .

۴با عنایت به این که صرفا مدارک ارسالی در هنگام ثبت نام اینترنتی ملاک پذیرش بانک جهت استخدام خواهد بود لذا  مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد . بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و برررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد  و یا پس از اشتغال در بانک مدرک تحصیلی بالاتری که تاریخ اخذ آن قبل از تاریخ ۹۴/۰۸/۰۴ ارائه گردد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

د –سایر نکات:

۱پرینت کارت ورود به جلسه آزمون از روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۴ /۱۹/۰۸ تا یک ساعت قبل از شروع آزمون از طریق سایت بانک www.bsi.ir قابل دریافت می باشد .

۲آزمون استخدامی راس ساعت ۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۴ /۲۲/۰۸ برگزار می گردد . نشانی محل برگزاری آزمون متعاقبا درکارت ورود به جلسه درج خواهد شد .

۳مفاد آزمون استخدامی جمعا دارای ۱۵۰ سوال سوا میباشد.

ضمناَ به سوالتی ک بیش از یک پاسخ داده شود نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط یک سوم نمره منفی منظور خواهد شد.


استخدام بانک صادرات ایران – اردیبهشت 93

بانک صادرات ایران به منظور تأمین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان های تهران ، آذربایجان غربی ، بوشهر، سیستان و بلوچستان و کرمان برای تصدی شغل بانکدار (تحویلدار) از داوطلبان مرد واجدشرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون استخدامی، انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرارداد کار موقت و بیمه درمان و بازنشستگی تامین اجتماعی دعوت به همکاری می نماید.

۱تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد به نظام و قانون اساسیالف – شرایط عمومی :

۲تدین به یکی از ادیان رسمی کشور

۳تندرستی و توانایی کامل جسمانی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک

۴عدم اعتیاد به دخانیات ، مواد مخدر و  روان گردان

۵ –  نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر

۶ –  انجام خدمت وظیفه ی عمومی یا اخذ معافیت دایم حداکثر تا پایام مهلت ثبت نام

۷بومی بودن ( صرفا شهر محل تولد یا محل اخذ مدرک تحصیلی دیپلم ، به عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک می باشد )

ب- شرایط اختصاصی :

۸حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال تمام ( تاریخ شروع ثبت نام )

۹مدرک و رشته تحصیلی :

لیسانس با رشته های تحصیلی : حسابداری – حقوق – آمار – کامپیوتر با گرایش های ( نرم افزار – سخت افزار ) فن آوری اطلاعات (IT ) – علوم کامپیوتر – مهندسی صنایع- علوم اقتصادی با گرایش های ( بازرگانی – نظری – صنعتی – اقتصاد کشاورزی – پول و بانکداری ) – مدیریت با گرایش های ( مالی – بازرگانی – صنعتی – دولتی – بیمه – امور گمرکی – بانکداری- فن آوری اطلاعات IT ) ریاضی با گرایش های ( محض – کاربردی )

۱۰-  حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی در دانشگاه های دولتی ۱۴ و برای سایر دانشگاه ها ۱۵ ( حداکثر تاریخ فراغت از تحصیل پایان مهلت ثبت نام )

تبصره :شرط حداقل معدل برای داوطلبان استان بوشهر ۱۳ می باشد .

ج – نحوه ثبت نام :

۱ -متقاضیان واجد شرایط به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی می بایست از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۱/۲۳ با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به آدرسwww.bsi.ir  نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی بانک صادرات ایران و با استفاده از کارت های بانکی عضو شتاب نسبت به واریز وجه ثبت نام به میزان ۳۵۰۰۰۰ ریال اقدام و با دریافت کد رهگیری نهایی ازتکمیل کلیه مراحل ثبت نام اطمینان حاصل نمایند .

* با عنایت به این استراد وجه ثبت نام ، امکان پذیر نمی باشد ، خواهشمند است صرفا در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام به ثبت نام گردد.

۲- مهلت ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز شنبه مورخ ۱۳۹۳/۲/۶ تعیین گردیده است ( به داوطلبان عزیز توصیه می گردد در مقطع زمانی فوق نسبت به انجام و تکمیل مراحل ثبت نام خود اقدام فرمایند)

۳ – هنگام ثبت نام ، داشتن فایل اسکن شده ۴*۳ ، صفحه اول شناسنامه و صفحه توضیحات ( در صورت وجود توضیح ) ، کارت ملی ، کارت پایان خدمت یا معافیت دائم و مدرک تحصیلی لیسانس دارای معدل ( مدرک تحصیلی دیپلم برای کسانی که ملاک بومی بودن آنها محل اخذ دیپلم می باشد ) با مشخصات و فرمت درج شده بر روی سایت الزامی می باشد. در صورت عدم ارسال فایل مدارک فوق ، ادامه مراحل استخدام امکان پذیر نمی باشد .

۴- مسئولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی به عهده شخص متقاضی می باشد . بدیهی است متعاقبا نسبت به اخذ و برررسی اصل مدارک پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنانچه مغایرتی در مندرجات مدارک ارائه شده با شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری به عمل خواهد آمد و متقاضی حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت.

د – سایر نکات:

۱چنان چه در هر یک از مراحل جذب و بعد از آن مشخص گردد متقاضی بدون داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده ثبت نام در آزمون شرکت نموده است ، از تکمیل پرونده استخدامی و یا ادامه اشتغال وی ممانعت به عمل خواهد آمد .

۲پرینت کارت ورد به جلسه آزمون از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۳/۲/۱۶ از طریق سایت بانک www.bsi.ir  قابل دریافت می باشد .

۳ آزمون استخدامی راس ساعت۹ صبح روز جمعه مورخ ۱۳۹۳/۲/۱۹ برگزار می گردد . نشانی محل برگزاری آزمون متعاقبا درکارت  ورود به جلسه درج خواهد شد .۴–  مفاد آزمون استخدامی جمعا دارای ۱۰۰ سوال به شرح جدل زیر می باشد :

 ضمنا ، به سوالاتی که بیش از یک پاسخ داده شود ، نمره ای تعلق نگرفته و برای پاسخ های غلط ۱/۳ نمره ی منفی منظور خواهد شد


استخدام بانک صادرات – آذر 92 

بانک صادرات ایران برای تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای شغل بانکدار (تحویلدار) از آقایان واجد شرایط دعوت به همکاری کرده است.

به گزارش ایسنا، بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در شهرهای بندر عسلویه، بندر طاهری، نخل تقی چاه مبارک، اخند، پرک و بیدخون برای تصدی شغل بانکدار (تحویلدار) از میان داوطلبان مرد رشته‌های حسابداری، حقوق، آمار، صنایع، کامپیوتر با گرایش‌های (نرم افزار، سخت افزار، فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات، علوم کامپیوتر)، علوم اقتصادی با گرایش‌های (بازرگانی، نظری، صنعتی)، اقتصاد کشاورزی، پول و بانکداری، مدیریت با گرایش‌های (مالی، بازرگانی، صنعتی، دولتی، بیمه، امور گمرکی، بانکداری، فن‌آوری اطلاعات (IT))، ریاضی با گرایش‌های (محض و کاربردی) استخدام می‌کند.

متقاضیان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام تا تاریخ ۲۲ آذر ماه ۹۲ با مراجعه به آدرس http://www.bsi.ir اقدام کنند.


استخدام بانک صادرات – آبان 92

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود در استان اصفهان ، فارس ، همدان ، قم و زنجان به شرح جدول مندرج برا تصدی شغل بانکدار(تحویلدار) از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بر اساس ضوابط آیین نامه استخدامی مربوط ، از طریق آزمون استخدامی ، انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و … با انعقاد قرار داد کار موقت دعوت به همکاری می نماید.

بانک صادرات ایران، این بانک با هدف تأمین نیروی انسانی خود در نظر دارد در استانهای اصفهان، فارس، همدان، قم و زنجان به منظور تصدی شغل بانکدار (تحویلدار) از بین داوطلبان مرد از طریق برگزاری آزمون، انجام مصاحبه و … نیرو استخدام نماید.

شایان ذکر است حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال در نظر گرفته و دارندگان مدرک کارشناسی در رشته های تحصیلی؛  حسابداری – حقوق – آمار – کامپیوتر بـا گرایش های (نرم افزار – سخت افزار)-فن‌آوری اطلاعات (IT) – صنایع بـا گرایش (برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها) – علوم اقتصادی بـا گرایش های (بازرگانی – نظری- صنعتی- اقتصاد کشاورزی- پول و بانکداری) – مدیریت بـا گرایش های (بازرگانی – صنعتی – دولتی- بیمه- امور گمرکی – بانکداری – فن آوری اطلاعات (IT) ) – ریاضی گرایش ( محض و کاربردی) می توانند در آزمون شرکت داشته باشند .

بر اساس این گزارش داوطلبان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز سه شنبه مورخ ۹۲/۰۶/۱۲ با مراجعه به وب سایت اینترنتی این بانک به نشانی www.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم ثبت نام موجود اقدام و کد رهگیری دریافت نمایند. مهلت ثبت نام در آزمون تا ساعت ۲۴ مورخه ۹۲/۰۶/۲۹ تمدید و تاریخ آزمون کتبی به ساعت ۹ صبح جمعه مورخ ۹۲/۰۷/۱۲ موکول گردید.

 

استخدام بانک صادرات – بهمن 91

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای شعب مناطق جنوب و شرق شهر تهران و شهرستان‌های تابعه اطراف از داوطلبان مرد واجد شرایط دعوت به همکاری می‌کند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، بانک صادرات ایران برای تامین بخشی از نیروی مورد نیاز خود صرفا برای انجام وظیفه در شغل بانکداری (تحویل‌دار)، از داوطلبان مرد واجد شرایط از طریق آزمون استخدامی، انجام مصاحبه، معاینات پزشکی، با انعقاد قرار‌داد کار موقت دعوت به همکاری می‌کند.

حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال تمام است. متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس در رشته‌های تحصیلی حسابداری، حقوق، آمار، کامپیوتر با گرایش‌های «نرم‌افزار سخت‌افزار»، فن‌آوری اطلاعات (IT)، صنایع با گرایش «برنامه‌ریزی و تحلیل سیستم‌ها»، علوم اقتصادی با گرایش‌های «بازرگانی نظری، صنعتی، اقتصاد کشاورزی، پول و بانکداری»، مدیریت با گرایش‌های «بازرگانی، صنعتی، دولتی، بیمه، امور گمرکی، بانکداری، فن‌آوری اطلاعات (IT)، ریاضی گرایش «محض و کاربردی» باشند.

هم چنین حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی باید نمره‌ ۱۵ باشد.

متقاضیان واجد شرایط می‌توانند به منظور ثبت نام در آزمون استخدامی، از ساعت هشت صبح روز شنبه ۲۸ بهمن ماه با مراجعه به سایت اینترنتی بانک به نشانی WWW.bsi.ir نسبت به تکمیل فرم اقدام کنند. مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۲۴ روز چهارم اسفند ماه تعیین شده است.

داوطلبان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت اینترنتی بانک صادرات ایران مراجعه کنند.


استخدام بانک صادرات – بهمن 91

بانک صادرات ایران به منظور تامین بخشی از نیروی انسانی مورد نیاز خود برای شعب مناطق جنوب و شرق شهر تهران و شهرستان های تابعه صرفاً برای انجام وظیفه در شغل بانکدار (تحویلدار)، از داوطلبان مرد واجد شرایط به شرح زیر بـر اساس ضوابط آیین نامه ی استخدامی مربوط، از طریق آزمون استخدامی، انجام مصاحبه ، معاینات پزشکی و … بـا انعقاد قرارداد کار موقت دعوت بـه همکاری می کند.
بر اساس این گزارش، استخدام جدید بانک صادرات برای تامین نیاز در جنوب و شرق تهران صورت خواهد گرفت ولی تعداد افراد مورد نیاز مشخص نشده است. در عین حال این استخدام در روز چهارم اسفندماه سال جاری به پایان خواهد رسید.
بر این اساس، حداکثر سن برای متقاضیان ۲۷ سال تمام (متولدان بعد از اول دی ماه ۱۳۶۴) اعلام شده است.
متقاضیان استخدام در بانک صادرات باید مدرک لیسانس در رشته های تحصیلی حسابداری، حقوق، آمار، کامپیوتر بـا گرایش های «نرم افزار، سخت افزار»-فن‌آوری اطلاعات (IT)، صنایع بـا گرایش «برنامه ریزی و تحلیل سیستم ها»، علوم اقتصادی بـا گرایش های « بازرگانی، نظری، صنعتی، اقتصاد کشاورزی- پول و بانکداری» ، مدیریت بـا گرایش های «بازرگانی، صنعتی، دولتی، بیمه، امور گمرکی، بانکداری، فن آوری اطلاعات (IT) »  یا ریاضی گرایش « محض و کاربردی» داشته باشند.
حداقل معدل کل مدرک تحصیلی کارشناسی متقاضیان استخدام در بانک صادرات نمره ۱۵ در نظر گرفته شده است.
تابعیت جمهوری اسلامی ایران و تعهد بـه نظام و قانون اساسی، تدین بـه یکی از ادیان رسمی کشور، تندرستی و توانایی کامل جسمی و روانی طبق تشخیص مراجع پزشکی مورد نظر بانک، عدم اعتیاد بـه دخانیات ، مواد مخدر و روان گردان،  نداشتن سوء پیشینه کیفری موثر و  انجام خدمت وظیفه  عمومی  یا معافیت دایم تعیین شده است.
متقاضیان باید بومی استان تهران باشند و در این مورد، صرفاً شهرمحل‌تولد ‌یا‌محل ‌اخذ ‌مدرک ‌تحصیلی دیپلم‌، بـه‌عنوان ملاک بومی بودن متقاضی مورد پذیرش بانک است.
متقاضیان واجد شرایط بـه منظور ثبت نام در آزمون استخدامی باید از ساعت ۸ صبح روز شنبه روز ۲۸ بهمن ماه سال جاری بـا مراجعه بـه سایت اینترنتی بانک بـه آدرس www.bsi.ir نسبت بـه تکمیل فرم ثبت نام موجود در سایت مذکور اقدام و در ادامه از طریق درگاه اینترنتی دامون، نسبت بـه واریز وجه ثبت نام بـه میزان ۲۵۰٫۰۰۰ ریال در وجه اداره  کل آموزش بـه شماره حساب ۰۱۰۱۸۷۵۹۵۸۰۰۶ اقدام و بـا دریافت کد رهگیری نهایی از تکمیل  تمامی مراحل ثبت نام اطمینان حاصل کنند.
این گزارش حاکی است، با توجه بـه ایـن کـه استرداد وجه ثبت نام، امکان پذیر نیست، متقاضیان باید صرفاً در صورت احراز شرایط مورد نیاز بانک ، اقدام بـه ثبت نام کنند.
مهلت ثبت نام تـا ساعت ۲۴ روز جمعه  روز چهارم اسفندماه سال جاری تعیین شده است و بـه هیچ وجه قابل تمدید نیست در عین حال، ‌تاریخ های پنجم و ششم اسفندماه سال جاری امکان اصلاح اطلاعات وارد شده از سوی داوطلبان وجود دارد.
مسوولیت صحت ثبت اطلاعات در سایت اینترنتی بـه عهده  شخص متقاضی است . بدیهی است متعاقباً نسبت بـه اخذ و بررسی مدارک شناسایی ، تحصیلی و … پذیرفته شدگان در آزمون اقدام و چنان چـه مغایرتی در مندرجات مدارک ارایه شده بـا شرایط آگهی بانک وجود داشته باشد از ادامه مراحل استخدامی متقاضی در هر مرحله جلوگیری  خواهد شد و متقاضی حق هیچ گونه اعتراضی را نخواهد داشت .
بر اساس این گزارش، هنگام ثبت نام ، داشتن اسکن عکس ۴×۳ پرسنلی تمام رخ بـا پشت زمینه سفید ، بـا عرض ۳۰۰ و ارتفاع ۴۰۰ پیکسل و بـا فرمت JPG در رایانه الزامی است
همچنین داشتن فایل عکس پرسنلی اسکن شده، بـا پشت زمینه روشن و تمام رخ ، بـا فرمت JPG و حجم «حداقل ۴۰۰×۳۰۰ و حداکثر ۳۲۰×۳۴۰پیکسل »، پیش از شروع ثبت نام از دیگر الزامات این استخدام است.
جانبازان ، آزادگان و خانواده «شهدا، مفقود الاثرها، آزادگان و جانبازان از کار افتاده کلی (غیر قابل اشتغال)»بـر اساس قوانین و مقررات مربوط از حداکثر ۵ سال ارفاق شرط سن بهره مند خواهند بود.
چنانچـه در هر یک از مراحل جذب و بعد از آن مشخص شود متقاضی بدون داشتن شرایط عمومی و اختصاصی اعلام شده ثبت نام و در آزمون شرکت کرده است، از تکمیل پرونده استخدامی  یا ادامه اشتغال وی جلوگیری خواهد شد.
پرینت کارت ورود بـه جلسه آزمون از روز شنبه  ۱۲ اسفندماه  تا ۱۳ اسفندماه سال جاری از طریق سایت ثبت نام آزمون استخدامی قابل دریافت است.
آزمون استخدامی در روز جمعه  ۱۸ اسفندماه سال جاری  راس ساعت ۹ صبح برگزار می شود که نشانی محل برگزاری آزمون متعاقباً در کارت ورود به جلسه اعلام خواهد شد.

مفاد آزمون استخدامی جمعاً دارای ۱۳۰ سوال بـه شرح جدول زیر خواهد بود ضمن این که ارایه  ۶۰ سوال روانشناسی بدون در نظر گرفتن امتیاز طراحی می شود.

  اطلاعات تماس آگهی

 • آدرس سایت: www.bsi.ir

SendResume

درج رزومه

برای ثبت نام در کاریابی اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه عادی خود اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه ویژه (VIP) اینجا کلیک کنید. برای ارسال خودکار رزومه خود به شرکت ها اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق SMS اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق E-mail اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید در مورد این آگهی نظر دهید.
 1. Ali چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۶:۳۰

  با سلام
  مثل همیشه فوق العاده بودید
  درود به شما بخاطر مطالب دست اول و داغ
  سایت پر محتوا و زیبایی دارید

 2. فرید یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ، ۱۱:۲۵

  لطفا برای اگهی برام ایمیل بزنید ممنون میشم

 3. سحر محمدی یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴ ، ۱۴:۰۱

  سلام.ایا برای قبول شدن در بانک معدل هم مهم است

 4. یه 65 شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴ ، ۲۰:۲۸

  خیلی ظلمه اون موقع ما 22 ساله بودم تا 26 سالگی توی آگهی استخدامی ها لیسانس تا 30 – 32 سال میتونست شرکت کنه
  رسید به ما شدیم 28 ساله زیر 27 میخوان
  خیلی ظلمه
  خدا از باعث و بانیش نگذره من که نمی گذرم

  • رشیدی یکشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۱۲:۲۵

   اره شانس ما دهه شصتی هاست دیگه خدا خودش بهمون کمک کنه

 5. سجاد رضایی پور چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴ ، ۲۲:۲۹

  سلام یک سوال داشتم….ایا من میتوانم بالیسانس برق وارد بانک صادرات بشم .ممنون میشم اگر جوابمو بدید

 6. غزل یکشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۴ ، ۱۸:۳۰

  سلام
  قابل توجه دوستی که میگن أصلا رو حقوق بأنک حساب نکنید ،
  همه می دونن که بأنک ها اونم همه بأنک ها حقوق عالی با مزایای عالی دارن، من خودم استخدام بأنک هستم پدرم هم شرکت نفتی ، اولا که أصلا کار در شرکت نفت رو و أسترسی که کارمندای شرکت نفت دارن رو با بأنک مقایسه نکنید إنصافا بأنک در مقابل مشاغل شرکت نفت استرس کمی داره ،
  تمامی کارمندای بأنک و خیلی جاهای دیگه بعد از بازنشستگی دریافتی خیلی خیلی کمتری نسبت به قبل دارن اما از این بابت هم نگران نباشید اینقدر مزایا و حقوق خوب در حین خدمت دارید که بتونید بار زندگیتون رو ببندید،
  ایشالا همتون موفق باشید

  • پیمان جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۵ ، ۱۶:۱۶

   سلام خسته نباشی کدوم بانک مشغولی که اینقدر استرس کمی داری

 7. بلال فروش شنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۴ ، ۱۵:۴۳

  ای بابا…لیسانس اقتصاد دارم فرزند جانبازم…در شرف ازدواج…۲۵ سالمه….من آرایشگر خیلی حرفه ای هستم ولی پول ندارم مغازه بزنم در حال حاضر کنار خیابون بلال میفروشم تازه هر کس میفهمه من فرزند جانبازم میگن که :شما که مملکت رو میخورین

 8. reza پنج شنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۳ ، ۰۰:۴۷

  سلام آرش جان منم از استان فارسم لیست ذخیره ها چند نفر هستند؟از چه شهرهایی؟

 9. شیراز چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ، ۲۳:۳۴

  مثله اینکه برای دوستان صادراتی خیلی جالب هست بحث حقـــــــــــوق………
  واقعیت اینه که رفقا بانک حقوق خوبی نداره یعنی حقوقش در حد اداره کار هست و هیچ کارمندی روش حساب نمیکنه مثلا ۵شنبه قبل که فیش حقوق ها رو زده بودن تو سایت یه کارمند که تازه بازنشست شده بود فیش حقوقیش رو دیدم که کل مبلغ ۲ میلیون بود که خالص دریافتیش ۱/۵ بود( بعد از ۳۰ سال خدمت) یعنی یه کارمند پایه ۳۰ سال بانک که حقوقش باید بالای ۴ میلیون باشه برابر هست با یه کارمند تازه وارد در شرکت نفت.. زرشک .. اما همه کارمند های بانک هرچند به حقوق بانک دلخوش نیستند اما از دادن تسهیلات بانک به کارمندان راضی هستند……
  یعنی خیلی نسبت به حقوق بانک حساس نشید چون در حد بخور نمیر هست ولی با تسهیلاتی که بانک میده میشه کمبود های حقوق رو خیلی خوب جبران کرد….. تسهیلات مسکن + نوسازی مسکن + جعاله + ازدواج + خرید خودرو و …
  یاحق

 10. هادی چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳ ، ۲۳:۲۴

  سلام.دیروز یکی از آشناهامون توی یکی از شعب همدان با سرپرست کارگزینی که دوست سمیمیشه تماس گرفته بود بهش گفته بود چی شد استخدامی.جواب داده بود خود داوطلبا باید به بانک فشار بیارن ما هم در مضیغه ایم.ولی گفته بود هر چی هست دست سرپرستی استانه.جون هر کی دوست دارید مادرو زنو بچهاتون بفرستید بانک.اینجوری تاثیرش خیلی بیشتره.من تنهایی زورم بیشتر از این نمیرسه

توجه: اين آگهي منقضی شده و فاقد اعتبار مي باشد.

بستن پيام و مشاهده آگهي