استخدام بانک انصار

آگهی کارفرما

استخدام بانک انصار – بهمن 93

11 بهمن 1393 – استخدام بانک انصار – استخدام برادران در بانک انصار

آگهی استخدام

بانک انصار به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز شعب خود در شهر تهران از میان برادران واجد شرایط دارای مدرک کارشناسی در رشته های حسابداری، مدیریت امور بانکی، مدیریت بازرگانی و اقتصاد پول و بانکداری با معدل بالای 17 دعوت به همکاری می نماید.

جهت کسب اطلاع بیشتر به سایت بانک انصار  مراجعه و یا با شماره تلفن  گزینش بانک انصار تماس حاصل فرمایید.


استخدام بانک انصار – تیر 93

بانک انصار از میان افراد در رشته های حسابداری، مدیریت امور بانکی و مدیریت استخدام می کند. به گزارش ایسنا این بانک در شهرهای تبریز، ارومیه، اردبیل، اصفهان، ایلام، بوشهر، تهران، کرج، شهرکرد، بیرجند، مشهد، بجنورد، اهواز، زنجان، سمنان، زاهدان، شیراز، قزوین، قم، سنندج، کرمان، کرمانشاه، یاسوج، گرگان، رشت، خرم آباد، ساری، اراک، بندرعباس، همدان و یزد از میان افراد فارغ التحصیل در رشته های حسابداری، مدیریت امور بانکی و مدیریت استخدام می نماید.متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت بانک به آدرس www.ansarbank.com قسمت دعوت به همکاری نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

    اطلاعات تماس آگهی

  • آدرس سایت: www.Ansarbank.com

SendResume

درج رزومه

برای ثبت نام در کاریابی اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه عادی خود اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه ویژه (VIP) اینجا کلیک کنید. برای ارسال خودکار رزومه خود به شرکت ها اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق SMS اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق E-mail اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید در مورد این آگهی نظر دهید.
  1. مهتاب پنج شنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴ ، ۰۱:۵۹

    سلام پارسا جان واره .از ذخیره ها هم استفاده می کنن ولی دیرتراز بقیهو

توجه: اين آگهي منقضی شده و فاقد اعتبار مي باشد.

بستن پيام و مشاهده آگهي