استخدام در یک شرکت معتبر صنایع غذایی واقع در هشتگرد

09018092274
آگهی کارفرما (1396/3/17)

«دعوت به همکاری»

 

یک شرکت صنایع غذایی معتبر واقع دراستان البرز/هشتگرد جهت تصدی مشاغل ذیل دعوت به همکاری می نماید.علاقمندان می توانند رزومه کاری خود را به آدرس ایمیل cv.jobopp@gmail.com  ارسال نمایند.

 1. مدیر مالی

 2. مدیر روابط عمومی

 3. کارشناس بازرگانی داخلی

  اطلاعات تماس آگهی

 • تلفن تماس: 09018092274
 • ایمیل: cv.jobopp@gmail.com

SendResume

درج رزومه

برای ثبت نام در کاریابی اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه عادی خود اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه ویژه (VIP) اینجا کلیک کنید. برای ارسال خودکار رزومه خود به شرکت ها اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق SMS اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق E-mail اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید در مورد این آگهی نظر دهید.
 1. آرش الهامیان پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶ ، ۱۱:۲۹

  باسلام و خسته نباشید.بنده آرش الهامیان متولد ۱۳۶۶ کارشناس محیط زیست هستم و در یکی از شرکتهای تولیدی بعنوان سرپرست مشغول میباشم لذا از شما تقاضادارم اول توکل به خدا ودوم به شما دست بنده راگرفته تا بنده نیز در امورات شما سهیم بتشم.باتشکر.

 2. سید رحیم درخشان دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۶ ، ۰۰:۰۶

  20 سال در شرکت خودرو سازی انباردار و سر پر ست .و با ز گشایی بسته بندی بودم و 8 سال در صنا یع دفاغ انباردار و نا ظر خرید در کتا بخا نه ایت اله مر عشی بو دم

 3. سید رحیم درخشان یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ ، ۲۳:۵۱

  علاقمند به بازار یابی و فروش مواد غذایی دارم و سا بقه در انبارداری صنعتی هستم و خو درو سازی هستم در حال حا ظر با زنشسته هستم و علاقمند به همکاری می با شم

توجه: اين آگهي منقضی شده و فاقد اعتبار مي باشد.

بستن پيام و مشاهده آگهي