دعوت به همکاری در شرکت خدمات مسافرتی و طبیعت گردی اسپیلت البرز

6690268066581104
آگهی کارفرما (1396/2/17)

شرکت اسپیلت البرز در راستای ارائه خدمات بهتر، حفظ و ارتقای ارزشهای خود، مشتری مداری، عملیاتی نمودن استراتژی های خود و تقویت قوای حرکتی سازمان، اقدام به جذب نیروهایی متخصص با شرایط ذیل می کند:

مدیر بازاریابی:

     تعریف شغل: ایشان با استفاده از تحلیل بازار و رصد رقبا برنامه های تورهای طبیعت گردی را به بخش عملیات ارائه می نماید و با در نظر گرفتن مشتریان بالقوه، به گسترش شبکه فروش شرکت در زمینه امور نمایندگان و یا سایر مشتری های گروهی اقدام می نماید.

     مهارت های عمومی: قدرت مذاکره بالا، خلاق و نوآور، برخورداری از روحیه کار تیمی، دارای روحیه نتیجه‌گرا و کارآفرینانه، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

     مهارت های تخصصی: مسلط به دیجیتال مارکتینگ و مدیریت ابزارهای بازاریابی اینترنتی، تحلیلگر در زمینه بازاریابی تا مرحله ارزش‌آفرینی و سودآوری؛  کمپین‌سازی و برنامه های بازاریابی، مدیریت رسانه‌های تبلیغاتی، مدیریت شبکه‌های اجتماعی، راه اندازی  و مدیریت باشگاه مشتریان.

* داشتن سابقه کاری مفید در زمینه طبیعت گردی و گردشگری، به عنوان امتیازی مثبت تلقی می گردد.

 

مدیر فروش:

     تعریف شغل: ایشان بنا بر برنامه های بازاریابی سازمان، به راهبری و هدایت نیروهای فروش جهت دستیابی به سقف های فروش می پردازد. در این میان حمایت از قراردادهای گروهی، سازمانی و نمایندگی نیز بر عهده ایشان می باشد.

     مهارت های عمومی: توانایی برقراری ارتباط با مشتری، قدرت مذاکره بالا، خلاق و نوآور، توانایی ایجاد تیم و روحیه کار تیمی،  علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

     مهارت های تخصصی: مسلط به سیاست گذاری ها و ابزارهای فروش، نحوه استفاده از این ابزارها در رسیدن به سقف های فروش و ارتقای انگیزه پرسنل و شبکه فروش.

* داشتن سابقه کاری مفید در زمینه طبیعت گردی و گردشگری، در هر یک از ردیف های شغلی به عنوان امتیازی مثبت تلقی می گردد.

 

کارمند فروش تور:

    تعریف شغل: ایشان حداکثر توان خود را در  فروش محصولات سازمان به مشتری های شرکت از طریق تلفن را انجام می دهند.

    مهارت های عمومی: دارای روابط عمومی و قدرت مذاکره بالا،  آشنا به مفاهیم مشتری مداری، برخورداری از روحیه کار تیمی، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

    مهارت های تخصصی: آشنا به اصول فروش، شناخت نیازهای مشتری، ارتباط سازنده با مشتری و مبانی مذاکره، اصول و مبانی فروش بلیط.

* داشتن سابقه کاری مفید در زمینه طبیعت گردی و گردشگری، در هر یک از ردیف های شغلی به عنوان امتیازی مثبت تلقی می گردد.

 

مسئول امور بازرگانی ورودی:

     تعریف شغل: ایشان مسئولیت مکاتبات بازرگانی، تهیه و قیمت گذاری پکیجهای سفر، راهبری و پشتیبانی تورهای ورودی، ارتباط با راهنمایان تور و واحد مالی اسپیلت جهت امور اجرایی و سایر امور مرتبط با بازرگانی را بر عهده دارند.

     مهارت های عمومی: منظم ، فعال، با انگیزه و خلاق قدرت مذاکره بالا، خلاق و نوآور، برخورداری از روحیه کار تیمی، دارای روحیه نتیجه‌گرا و کارآفرینانه، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

     مهارت های تخصصی: تسلط به زبان انگلیسی، تسلط بر مکاتبات بازرگانی، آشنایی با کارگزارهای خارجی در حوزه تورهای ورودی، اصول و مبانی ارائه پکیج های تور.

* داشتن تجربه بالا در حوزه بازرگانی جزو ضروریات و اولویت های اصلی ما در استخدام است و از افراد کم تجربه در حال حاضر دعوت به همکاری نمی شود.

 

مدیر تورهای داخلی:

    تعریف شغل: ایشان مسئول هماهنگی با کلیه تامین کنندگان خدمات قبل از برگزاری تور، نظارت بر حسن انجام کار عوامل تور، انجام کلیه هماهنگی های در حین اجرا و تصفیه حساب های پس از برگزاری تور و یا انجام سایر امور مرتبط است.

    مهارت های عمومی: قدرت مذاکره بالا، برخورداری از روحیه کار تیمی، تحمل کار در شرایط سخت و فشرده، علاقه شخصی به سفر در طبیعت.

    مهارت های تخصصی: مسلط به اصول طراحی و اجرای تور، مسلط به نرم افزارهای آفیس و اداری، آشنایی با مقاصد گردشگری.

 

در صورت تمایل، شما نیز می توانید با رزومه خود را به آدرس ایمیل spilet.job@gmail.com ارسال نمایند.(ذکر عنوان شغل مورد درخواست جهت بررسی رزومه شما الزامی است.)

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس حاصل  فرمائید.

 

    اطلاعات تماس آگهی

  • تلفن تماس: 66902680
  • فکس: 66581104
  • آدرس سایت: www.spilet.com
  • ایمیل: spilet.job@gmail.com

SendResume

درج رزومه

برای ثبت نام در کاریابی اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه عادی خود اینجا کلیک کنید. برای درج رزومه ویژه (VIP) اینجا کلیک کنید. برای ارسال خودکار رزومه خود به شرکت ها اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق SMS اینجا کلیک کنید. برای دریافت آگهی های استخدامی از طریق E-mail اینجا کلیک کنید.

شما هم می توانید در مورد این آگهی نظر دهید.
توجه: اين آگهي منقضی شده و فاقد اعتبار مي باشد.

بستن پيام و مشاهده آگهي